Zadzwoń do nas:+48 881 75 73 75
ul. Wojska Polskiego 1/53 B, Puławy

Informacje o koronawirusie SARS-CoV-2 i przeciwdziałaniu COVID-19

W aktualnej sytuacji, związanej ze wzmożoną zachorowalnością na SARS-Cov-2 (COVID-19) w Polsce, koncentrujemy się głównie na zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentów gabinetu i pracowników. Sprawdzamy wszystkie protokoły, na bieżąco je aktualizujemy, tak aby każda wizyta w naszych gabinetach była dla Państwa bezpieczna.

W trosce o nasze wspólne zdrowie stosujemy zasady bezpieczeństwa:
1. Rekomendujemy umawianie wizyty telefonicznie lub przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie pod przyciskiem „Umów się na wizytę” lub przez Facebook/mediestetica.pulawy lub drogą e-mail kontakt@mediestetica.pulawy.pl
2. Umawianie wizyty jest poprzedzone wywiadem na podstawie ankiety wstępnej kwalifikacji na wizytę. Na tej podstawie określamy czy nie ma przeciwskazań do umówienia się na wizytę.
3. Po wejściu do placówki znajduje się pojemnik z preparatem do dezynfekcji rąk.
4. Mierzymy temperaturę pacjentowi oraz opiekunowi pacjenta.
5. Weryfikujemy stan zdrowia pacjenta ankietą aktualizacyjną.
6. Pacjenci pełnoletni oraz nie wymagający pomocy i opieki ze strony osób współtowarzyszących zgłaszają się na wizytę sami.
7. Dzieci i młodzież do 18 roku życia zgłasza się na wizytę wyłącznie z jednym opiekunem.
8. W przypadku występowania jakichkolwiek objawów grypopodobnych tj. gorączka, kaszel, duszności, problemy z oddychaniem, uprzejmie prosimy o niezgłaszanie się na wizyty lub odwołanie bądź przełożenie wizyty.
9. Na terenie naszej placówki przestrzegamy obowiązku zakrywania nosa i ust.
10. Na poczekalni zachowujemy niezbędne odległości.
11. Rekomendujemy płatność za wizytę kartą płatniczą.

Dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo siebie oraz swoich najbliższych.

 

Udostępnianie dokumentacji medycznej

Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. 2016, poz. 186 ze zm.) dokumentacja medyczna jest udostępniania:
1. pacjentowi za okazaniem dowodu tożsamości
2. ustawowemu przedstawicielowi pacjenta
rodzicowi, do chwili ukończenia przez dziecko 18 roku życia, za okazaniem jego dowodu osobistego,
opiekunowi ustanowionemu przez sąd, za okazaniem orzeczenia sądu (opieka nad małoletnim, opieka nad niepełnosprawnym, opieka nad ubezwłasnowolnionym)
3. osobie upoważnionej przez pacjenta
po zweryfikowaniu upoważnienia do udostępnienia dokumentacji medycznej
Składanie wniosków o udostępnienie dokumentacji medycznej oraz wydawanie dokumentacji medycznej jest możliwe w trakcie godzin pracy rejestracji. Dokumentacja medyczna jest wydawana najpóźniej do 5 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Prosimy o wydruk dwustronny i uzupełnienie strony 1.

 

Polityka prywatności Gabinetów Medycznych Medi Estetica

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej Rozporządzeniem informujemy, iż:

 1. Administratorem danych osobowych są Gabinety medyczne Medi Estetica Wioletta Kowalik – Laskowska, ul. Wojska Polskiego 1/53B, 24-100 Puławy, telefon 881 75 73 75, e-mail kontakt@mediestetica.pulawy.pl.
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia.
 3. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
 5.  Na podstawie prawa do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, istnieje prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo do przenoszenia danych.
 6. Na podstawie prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego można wnieść skargę w każdym momencie.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować brakiem możliwości otrzymywania informacji o wizytach, w tym w odpowiedzi na zapytanie w formularzu zgłoszeniowym.
 • Urząd Ochrony Danych Osobowych
  ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
  email: kancelaria@uodo.gov.pl
 • Infolinia UODO 606-950-000
  czynna w dni robocze od: 10:00-14:00

 

Pliki Cookies, Numer IP
Logi dostępowe z informacjami o numerze IP użytkowników strony są analizowane. Zebrane informacje wykorzystywane są w celach administracyjnych i do badań statystycznych. Anonimowe statystyki odwiedzalności serwisów/stron umożliwiają efektywniejsze dostosowanie strony do potrzeb użytkowników.