zmarszczki

3 Zmarszczki

Zmarszczki

Zmarszczki to zagłębienia i zagniecenia skórne, który zależnie od głębokości przybierają formę linii, bruzd bądź po prostu fałdek. Powstają one pod wpływem utraty kolagenu w skórze, ruchów mimicznych oraz opadania tkanek. Najszybciej pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie.

Toksyna botulinowa okolicy czoła i oczu

Iniekcje z toksyny botulinowej w precyzyjnie zaplanowane miejsca redukują aktywności mięśni mimicznych. Pozwala to na zmniejszenie zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. Zabieg wykonywany regularnie poprawia ogólny wygląd twarzy, która wydaje się bardziej wypoczęta.

Infuzja tlenowa

Stosujemy innowacyjną i bezinwazyjna metodę odmładzania w której wykorzystujemy medyczny, czysty tlen do aplikowania w skórę skoncentrowanych substancji aktywnych zawartych w ampułkach i dedykowanych dla konkretnego pacjenta i w zależności od rodzaju skóry i jej potrzeb.

Laserowy peeling węglowy

Zabieg oczyszczający, który polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną pastą węglową. Zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu. Jest idealny dla osób zmagających się z trądzikiem o łagodnym przebiegu, drobnymi zmarszczkami, przetłuszczającą się skórą.

Terapie łączone

Terapie łączone dobierane są do potrzeb skóry. Mają one za zadanie wygładzenie skóry, rozświetlenie, zniwelowaniu przebarwień. Wykazują również działanie przeciwtrądzikowe oraz przeciwzmarszczkowe. Takie zabiegi można również wykonać w seriach ustalonych przez osobę wykonującą zabieg. Popularnością cieszy się łączenie zabiegów, np. oczyszczanie wodorowe + peeling chemiczny, peeling chemiczny + mikronakłuwanie.

Mezoterapia mikroigłowa

Dermapen 4 w kontrolowany sposób generuje powstawanie mikrouszkodzeń skóry, które nie tylko stymulują ją do prawidłowej odbudowy ale ułatwiają również przenikanie substancji czynnych dokładnie w te warstwy skóry, które tego najbardziej potrzebują.

Działanie DermaPen opiera się głównie na pobudzeniu skóry do naturalnej produkcji kolagenu. Pomaga w absorpcji składników aktywnych a dzięki temu odżywieniu i poprawia napięcie skóry oraz wyraźnie ją odmładza.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny jest uznawany za skuteczny, mało inwazyjny zabieg pozwalający zachować skórę zdrową, estetycznie piękną, bardziej odporną na procesy starzenia. Mogą być stosowane w celach estetycznych: oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie lub zmniejszenie oznak starzenia, a także terapeutycznych: redukować blizny, przebarwienia oraz wydzielanie sebum.

Zadzwoń!