NASZ ZESPÓŁ

MEDIESTETICA PUŁAWY

Zespół Medi Estetica

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, których ekspertyza obejmuje szeroki zakres specjalizacji, w tym medycynę estetyczną, kosmetologię, podologię, dermatologię oraz dietetykę.

Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści posiadają bogatą wiedzę oraz zdolności praktyczne, które umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. W MediEstetica Puławy cenimy indywidualne podejście do każdego pacjenta i stawiamy sobie za cel zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, która spełnia najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa.

Nasze usługi obejmują zarówno zabiegi o charakterze chirurgicznym, jak i nieinwazyjne procedury medycyny estetycznej, które są wykonywane z najwyższą starannością i precyzją. Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności oraz śledzeniu najnowszych trendów i technologii w dziedzinie medycyny estetycznej, możemy zapewnić naszym pacjentom innowacyjne i skuteczne rozwiązania, które spełniają ich oczekiwania.

W MediEstetica Puławy kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego wszystkie nasze procedury są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Agnieszka Kustra

dr n.med.

Chirurgia plastyczna oczu i twarzy

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1 w Lublinie, gdzie poświęciła się zarówno pracy klinicznej, dydaktycznej, jak i badawczej. W 2018 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie okulistyki.

Zajmuje się chirurgią plastyczną powiek (okuloplastyką). Przeprowadza zabiegi takie jak korekcja zwiotczałej skóry powiek górnych, chirurgiczne usunięcie kępek żółtych, kaszaków, gradówek czy brodawek.

Wioletta Kowalik-Laskowska

lekarz

Chirurgia plastyczna oczu i twarzy

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizacje I i II stopnia uzyskała w Klinice Okulistyki w Lublinie. Od 1988r pracuje na Oddziale okulistyki w Puławach. Od 16 lat na stanowisku Ordynatora i Kierownika.

Od kilkunastu lat wykonuje zabiegi głównie z zakresu plastyki powiek, chirurgiczne usuwanie zmian takich jak kępki żółte, gradówki, skrzydliki, brodawki oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Swoją wiedzę i umiejętności nabywała na licznych kursach i szkoleniach w wiodących ośrodkach w kraju.

W Gabinetach Medycznych Medi Estetica pełni funkcję Kierownika.

Katarzyna Portka

lek. dent.

Medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym, członkiem Towarzystwa Medycyny estetycznej i Anti-aging.

Na codzień pracuje w Zakładzie Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Zajmuje się Medycyną estetyczną i anti-aging. Bycie stomatologiem pozwala na całościowe spojrzenie na proces starzenia i zmiany wyglądu twarzy zachodzące wraz z wiekiem. To co dzieje się w naszej jamie ustnej wpływa na rysy twarzy, a medycyna estetyczna wspomaga proces leczenia tych zmian.

Małgorzata Neścior-Piech

lekarz

Medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach.

Obecnie w trakcie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęła będąc na miesięcznym stażu na Oddziale Chirurgii Plastycznej w szpitalu Sao Joao w Porto. Od tamtej pory medycyna estetyczna stała się moja pasją, a swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencja naukowych.

Zajmuje się medycyna estetyczną i przeciwstarzeniową. Wykonuje zabiegi rewitalizujące skórę, zmniejszające widoczność zmarszczek i poprawiające ogólny wygląd skóry.

Rafał Kuś

lekarz

Dermatologia

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Aktualnie doktorant w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Uczestnik wielu kursów, konferencji oraz szkoleń z zakresu dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Do szczególnych zainteresowań należą zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatochirurgii.

W Gabinetach Medycznych Medi Estetica przyjmuje Pacjentów z problemami dermatologicznymi

Aleksandra Ziemska

kosmetolog

Kosmetologia – zabiegi na twarz i depilacja laserowa

Absolwentka Studium medycznego na kierunku Technik Usług Kosmetycznych oraz studentka Kosmetologii. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w licznych szkolenia i kursach.

Zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii.
Głównie specjalizuje się w terapiach łączonych, zabiegach przeciwtrądzikowych, bankietowych, laserowych, mezoterapii mikroigłowej oraz zabiegach bezinwazyjnych. 

W gabinecie również prowadzi konsultacje na których dobiera indywidualną serię zabiegów dla pacjenta oraz pielęgnacje domową. 

Magdalena Kuśmierz

mgr inż.
dietetyk kliniczny

Dietetyka

Ukończyłam Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Politechnice Łódzkiej, a także studia magisterskie z Technologii Kosmetyków (Politechnika Łódzka).

Moją pasją i spełnieniem zawodowym okazała się dietetyka kliniczna, ciągle rozwijam się w zawodzie uczestnicząc w wielu konferencjach branżowych i szkoleniach. Fascynuje mnie szeroko pojęta medycyna funkcjonalna, zapewniam Cię, że odpowiedzią na chorobę nie jest tylko tabletka, której często i głównie jest jedynie łagodzenie objawów, a nie wyleczenie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie i Poradni dietetycznej prowadząc pacjentów indywidualnych, a także spełniając się jako szkoleniowiec podczas warsztatów żywieniowych. 

Uzyskana wiedza i doświadczenie pozwoliły mi na wypracowanie postawy dietetyka działającego holistycznie we współpracy z pacjentem, uwzględniając jego indywidualne predyspozycje genetyczne, stan odżywienia i zdrowia, towarzyszące choroby, możliwości
i preferencje smakowe, a także kondycję skóry i cery.

Moje specjalności:

– Insulinooporność, Cukrzyca typu 2

– Otyłość, stłuszczenie wątroby

– Niedoczynność tarczycy, Hashimoto

– Zaburzenia hormonalne kobiet (PCOS, Endometrioza)

– Problemy trawienne i choroby zapalne jelit

Katarzyna Mruk

podolog

Podologia

Jest certyfikowanym podologiem. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i wykładach z zakresu podologii.

Zajmuje się stopami zdrowymi jak i problematycznymi, a w szczególności: wrastającymi paznokciami, odciskami, modzelami, paznokciami zmienionymi chorobowo, pękającymi piętami, stopą cukrzycową, onycholizą paznokci dłoni i stóp oraz innymi zmianami w obrębie stóp.

Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zadzwoń!