ZABIEGI LASEROWE

Zabiegi Laserowe
(na twarz i ciało)

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy na zawsze chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. Do wskazań do wykonanego zabiegu możemy zaliczyć przede wszystkim nadmierne owłosienie występujące w takich miejscach jak okolice bikini, nogi czy pachy, ale również wąsik czy broda. Zabieg depilacji laserowej dedykowany jest szczególnie dla osób, których problemem są podrażnienia, krostki i wrastające włoski. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i pozwala na wygodę w codziennym życiu. Dodatkowo zapewnia piękną i gładką skórę. Zabieg jest wykonywany w serii (pakiety w promocyjnych cenach). Systematyczne kontynuowanie terapii jest warunkiem koniecznym, aby uzyskać i utrzymać efekty. Zabieg poprzedzony jest obowiązkowym wykonaniem próby laserowej.

Wykonywane zabiegi depilacji laserowej:

• nóg
• bikini
• pach
• górnej wargi
• twarz, kark, szyja
• przedramiona, ramiona, dłonie
• plecy, klatka piersiowa, brzuch
• piersi

Laserowy peeling węglowy ,,Black Doll‘’

Laserowy peeling węglowy polega na naświetlaniu skóry promieniem laserowym, która wcześniej zostaje pokryta pastą węglową. Pozwala to na dokładniejsze wniknięcie cząsteczek węgla w nierówności skóry. Efektem zabiegu jest oczyszczenie skóry, zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów, rozjaśnienie i wygładzenie skóry. Kolor skóry jest ujednolicony (efekt porcelanowej twarzy), dzięki czemu skóra jest przygotowana pod wykonanie makijażu.

Zabieg całoroczny.

Zabieg jest wykonywany jako zabieg podstawowy oczyszczania twarzy, ale też jako zabieg bankietowy rekomendowany do wykonania na tydzień przed planowanym wydarzeniem np. ślubem, studniówką itp. Zabieg może być wykonywany pojedynczo lub w serii (pakiety w promocyjnych cenach).

Fotoodmładzanie / Naczynia / Przebarwienia / Trądzik

Fotoodmładzanie i naczynia
Zabieg obejmuje trzy zasadnicze kierunki działania takie jak wiotkość skóry i zmarszczki, przebarwienia i rumień oraz drobne zmiany naczyniowe. Wykazuje wysoką skuteczność działania już po 25 roku życia, zwiększając wytrzymałość skóry i przesuwając starzenie.

Usuwanie przebarwień
Zabieg obejmuje zjawisko fototermolizy, w wyniku której dochodzi do absorbcji energii świetnej przez nadmierne skupiska melaniny, co prowadzi do ich koagulacji i ich zmian strukturalnych. Następnie dochodzi do rozbicia barwnika, który jest usuwany w wyniku naturalnego procesu złuszczania. Pod wpływem energii IPL dochodzi również do wytworzenia nowej sieci naczyń włosowatych.

Terapia trądziku
Podczas zabiegu zachodzi zjawisko fotodynamiczne. Porfiryny wytwarzane przez bakterie beztlenowe pochłaniają światło, co w konsekwencji powoduje powstanie tlenu singletowego oraz wolnych rodników, które uszkadzają błony tych bakterii, prowadząc do ich zniszczenia. Dodatkowo dochodzi do zmniejszenia naczyń włosowatych, które odżywiają na co dzień gruczoły łojowe.

Wykonywane zabiegi na wybrane okolice ciała:

• twarz
• szyja
• dekolt
• dłonie

Zapraszamy do naszych Gabinetów Medycznych Medi Estetica Puławy, gdzie dbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie, oferując nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej prowadzone przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Osiągnij swoje piękno z nami!

Zadzwoń!