SKÓRA SUCHA

3 Skóra sucha

Skóra sucha

Skóra sucha jest zazwyczaj matowa, szorstka w dotyku, napięta i ściągnięta. Przyczyną może być uszkodzenie płaszcza lipidowego naskórka, ale również niewłaściwa pielęgnacja. Zbyt częste stosowanie kosmetyków złuszczających mogą powodować podrażnienie i przesuszenie skóry.

Infuzja tlenowa

Stosujemy innowacyjną i bezinwazyjna metodę odmładzania, w której wykorzystujemy medyczny, czysty tlen do aplikowania w skórę skoncentrowanych substancji aktywnych zawartych w ampułkach i dedykowanych dla konkretnego pacjenta i w zależności od rodzaju skóry i jej potrzeb.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczający, który polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną pastą węglową. Zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu. Jest idealny dla osób zmagających się z trądzikiem o łagodnym przebiegu, drobnymi zmarszczkami, przetłuszczającą się skórą.

Terapie łączone

Terapie łączone dobierane są do potrzeb skóry. Mają one za zadanie wygładzenie skóry, rozświetlenie, zniwelowaniu przebarwień. Wykazują również działanie przeciwtrądzikowe oraz przeciwzmarszczkowe. Takie zabiegi można również wykonać w seriach ustalonych przez osobę wykonującą zabieg. Popularnością cieszy się łączenie zabiegów, np. oczyszczanie wodorowe + peeling chemiczny, peeling chemiczny + mikronakłuwanie.

Zabieg pielęgnacyjny

Zabieg ten jest dobierany indywidualnie pod każdego pacjenta. Jest on bezinwazyjny, daje efekt natychmiastowego nawilżenia, nawodnienia skóry. Pozwala on na usunięcie martwych komórek naskórka czyli na oczyszczenie i odmłodzenie skóry.

Może być również wykorzystywany jako zabieg bankietowy przed większymi wyjściami.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym nieusieciowanym

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na iniekcji substancji na bazie kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły do skóry właściwej. Wybór preparatu zależy od aktualnych potrzeb skóry. Zabieg nie jest bolesny, skóra wcześniej jest znieczulana za pomocą kremu.

Zadzwoń!